Previous Next

هفته بسیج

 بسم الله الرحمن الرحیم

 «بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد»

 حضرت امام خمینی (ره) که همیشه برنقش مردم و اهمیت حیاتی آن در تامین سلامت و موفقیت نظام تاکید می‌کردند، با درایت خاصی در آذر ماه ۱۳۵۸ طی بیاناتی ضرورت تشکیل بسیج مستضعفان را اعلام نمودند و مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۵۹ آن را تصویب نمود. برکات این شجره و عطر دلاویز شکوفه‌های آن، در طی بحران‌ سال‌های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به سراسر کشور رسید و فضای آن را معطر و انقلاب و جنگ را به نفع ایران اسلامی به پایان رسانید و این همه، جز در پرتو جهان بینی و تدبیر آن پیرفرزانه و حضور نیروهای مردمی و پیوند الهی آنان با ولایت حاصل نشد.

«متن پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفته بسیج»

«هفته بسیج بر همگان مبارک باد به ویژه بر رویش‌های تازه با طراوت بسیجی که همچنان مانند نسل پیش از خود فرزندان محبوب امام راحل عظیم الشان‌اند. عزیزان قدردان جایگاه خود باشید و بدانید که با همت بلند و در پرتو خردمندی و درست اندیشی و با اعتماد و توکل بر خداوند دانا و توانا می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور و ملت اثربخش و مشکل گشا باشید. این تجربه چند دهه ملت ایران است» والسلام علیکم و رحمه الله - سید علی خامنه‌ای سوم آذر ۱۴۰۰

 

«اقدامات شرکت عماد در هفته بسیج»

شرکت عمران و مسکن آباد دی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اقداماتی بشرح ذیل انجام داده است:

۱- اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی

۲- توزیع گل و شیرینی

۳- دیدار با مدیرعامل و تقدیر از ۵ بسیجی از کارکنان شرکت

۴- دیدار با خانواده محترم شهدا

۵- دیدار با مدیر عامل محترم بانک دی

۶- اطلاع رسانی در وب سایت، شبکه های اجتماعی و اتوماسیون شرکت

 

«دیدار بسیجیان با مدیرعامل شرکت»

جناب آقای مهندس سعید نوری ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشتند: «تشکیل بسیج توسط امام خمینی (ره) یک معجزه الهی بودکه در شرایطی بسیار حساس صورت گرفت. بحمدالله عملکرد این عزیزان در شرایط مختلف باعث دلگرمی و سرافرازی دوستان انقلاب و ناامیدی دشمنان نظام را به همراه داشته است.»در اولین روز از هفته بسیج تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت با مدیرعامل بسیجی   آقای مهندس سعید نوری دیدار کردند. در این جلسه آقای کرمانشاهی ضمن تبریک و تهنیت آغاز هفته بسیج از حمایت‌های مدیر عامل محترم و اعضای محترم هیأت مدیره در اجرای برنامه های فرهنگی تشکر نمود و گزارشی از برنامه‌ها واقدامات بسیج شرکت ارئه نمود.

ایشان درادامه افزود: «از مهمترین شاخصه‌های یک بسیجی، اطاعت پذیری و پیروی از ولایت، روحیه جهادی و توکل برخدا می باشد و این همان رمز پیروزی این عزیزان می باشد و ما هم باید با همین روحیه در انجام امور محوله اقدام کنیم.»

«انتخاب آقایان مهندس نوری و غلام نژادبه عنوان بسیجی نمونه»

به پاس تلاش و زحمات صادقانه و ارزشمند مدیرعامل و معاون سرمایه‌گذاری شرکت در کمک و مساعدت اجرای برنامه های فرهنگی و بسیج از طرف فرمانده پایگاه بسیج 9 دی آقایان مهندس سعید نوری و محسن غلام‌نژاد بعنوان بسیجیان نمونه معرفی شدند.

«تقدیر از بسیجیان شرکت»

به منظور قدردانی از تلاش و زحمات بسیجیان شرکت عماد، طی مراسمی با حضور مدیر عامل و معاونین شرکت  از ۵ بسیجی نمونه شرکت با اهدای لوح و  هدیه تقدیر به عمل آمد.

 «دیدار با خانواده محترم شهدا در هفته بسیج»

در تاریخ سی ام آبان ماه ۱۴۰۰ هم‌زمان با دومین روز از هفته بسیج با هماهنگی بنیاد شهید منطه یک تهران با خانواده محترم شهیدان «غلامحسین نسرین‌پور» و «حسن ترابی گودرزی» دیدار بعمل آمد. این جلسه با حضور آقای اسکندری ریاست بنیاد شهید منطقه یک ، حجت الاسلام مبارکی ، آقای عرب خزائلی وتعدادی از مدیران شرکت حضور داشتند. در ابتدا بعد از قرائت قرآن ، کلیپ مربوط به هفته بسیج و قدردانی از خانواده شهدا، پخش شد. 

سپس حجت الاسلام مبارکی (امام جماعت شرکت عماد) ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشتند: شهدا فخر والگو برای همه اقشار جامعه می باشند ، حفظ و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا باعث زنده نگهداشتن ارزشهاست وخدمت به خانواده محترم این عزیزان یک توفیق الهی است. شرکت عماد در چند ساله اخیر به منظور تکریم این عزیزان تلاش نموده است ، انشالله این تلاشها موجب رضای خداوند گردد.

آقای اسکندری نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و تبریک هفته بسیج اظهار داشتند: «هدف از برگزاری این جلسه تکریم و عرض ادب نسبت به خانواده محترم ایثار گران است که با تقدیم عزیزانشان با عث سربلندی واقتدار ملت ایران شده اند. خدمت گزاری به جامعه ایثارگر از وظائف سازمانی بنیاد شهید است که ما این مهم را یک توفیق الهی دانسته و از خداوند متعال خواستار تداوم خدمت‌گزاری به این عزیزان می‌باشیم.»

ایشان در ادامه افزود: «ما از مسئولین شرکت عماد به خاطر حمایت و پشتیبانی روحی و معنوی در چند ساله اخیر سپاسگزاریم و از برپای جلسات دیدار با خانواده ایثارگران که باعث حفظ یاد شهدا وتقویت روحیه خانواده آنها می‌شود سپاسگزاریم .»

در ادامه سرکار خانم قاسمی همسر سردار شهید نسرین پور و خانم ترابی فرزند شهید ترابی گودرزی ضمن تشکر از برپایی این جلسه خاطراتی در خصوص این شهیدان بیان کردند. 

آقای عرب خزائلی معاون مالی و اداری شرکت عماد ضمن خیر مقدم حضور میهمانان و تبریک هفته بسیج اظهار داشتند: «فرمان تشکیل بسیج در سال ۵۸ توسط امام خمینی(ره) یکی از ارزشمندترین یادگار ایشان است که محدود به منطقه خاصی نمی شود و با گذشت زمان اهمیت و ضرورت آن بیشتر معلوم می‌شود و نقش آفرینی بسیجیان در عرصه‌های مختلف برکات بسیاری را به همراه داشته است. شهدا، جانبازان و خانواده محترم‌شان به عنوان بسیجیان نمونه و الگو برای ملت بوده که با ایثار و فداکاری خویش باعث سربلندی کشور عزیزمان ایران شده‌اند.»

ایشان در ادامه افزود: «شرکت عماد به عنوان یکی از زیرمجموعه های بانک دی مفتخر است که بتواند قدمی جهت حفظ یاد شهدا و جانبازان و تکریم خانواده این عزیزان بردارد.»

در پایان این جلسه لوح تقدیر و هدایایی تقدیم خانواده شهدا گردید.

 «دیدار با مدیر عامل محترم بانک دی »

در تاریخ یکم آذر ماه ۱۴۰۰ مراسمی با حضور مدیر عامل محترم بانک دی جناب آقای دکتر کریمی  جناب سرهنگ خزائی فرمانده بسیج بنیاد شهید انقلاب اسلامی  و جمعی از معاونین و مدیران  بانک دی برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای دکتر کریمی ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین اظهار داشتند: «تاکید امام (ره) و مقام معظم رهبری بر بسیجی بودن و تقویت روحیه فرهنگ بسیج در آحاد جامعه نشان دهنده اهمیت بسیج است.»

جناب آقای دکتر کریمی با اشاره به توطئه‌های دشمن در مسیر پیشرفت کشور افزودند: «امروز جنگ دشمن با مردم از فاز نظامی بوارد فاز اقتصادی وفرهنگی شده است وتنها راه خنثی سازی توطئه دشمنان برخورداری از تفکر وروحیه بسیجی است.»

ایشان با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن تصریح کردند: «هدف از جنگ اقتصادی دلسرد کردن مردم است، کارکنان نظام بانکی در خط اول این جنگ باید با خدمت صادقانه وتعهد کاری زمینه دلگرمی مردم را فراهم کنند.»

جناب سرهنگ خزائی نیز با تبریک گرامیداشت هفته بسیج ، از حمایت‌های همه جانبه مدیر عامل محترم بانک دی از برنامه ها و اقدامات پایگاه ۹ دی تشکر نمود و افزود: «هدف از برگزاری این مراسم گرامیداشت بسیج و ترویج خصلت های نیکو و رفتارهای شاخصی است که رمز ماندگاری بسیجیان شده است.»

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه بانک تقدیر به عمل آمد.

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴