Previous Next

فجر ۹۹

«بسم الله الرحمن الرحیم»

انقلاب اسلامی ایران سرآغاز طلوع اسلام و خاستگاه ارزش‌های اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) است و ملت غیور ایران با پا گذاشتن در دایره معنویت، ایثار و شهادت در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ پس از ۱۴قرن، غبار  از چهره اسلام زدودند.

این انقلاب نعمتی الهی است که در حفظ آن باید کوشید و همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند: «جبهه‌ی شکر بر درگاه الهی می‌سائیم که این توفیق را نصیب ملت ایران کرد، این حرکت عظیم، این کار بزرگ، این نهضت تاریخ‌ساز که بدست ملت ایران و با رهبری امام بزگوار انجام گرفت»

امروز کمترین ثمره انقلاب اسلامی ایران گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر و ایجاد نور امید در دل میلیون‌ها انسان آزاده و عدالت جو در سراسر جهان می‌باشد.

شرکت عماد به شکرانه چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی و به منظور حفظ و یادآوری  یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ولادت صدیقه طاهره (س) اقداماتی به شرح ذیل انجام داد:

 

 

 

 اقدامات شرکت عماد در دهه مبارک فجر و ولادت صدیقه کبری (س)

الف ) تبلیغات و اطلاع رسانی

ب ) برگزاری جشن ولادت صدیقه کبری (س) و تجلیل از کارکنان محترمه خانم

ج ) حضور در مرقد بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و تجدید بیعت با امام (ره)

د ) برگزاری مسابقه پرتاب دارت

ه ) برگزاری مسابقه فرهنگی دهه فجر

و ) دیدار با خانواده محترم شهداء وجانبازان

«اطلاع رسانی وتبلیغات»

۱- آذین بندی داخل و محوطه بیرونی ساختمان شرکت عماد

۲- تهیه و نصب بنر، تراکت، پرچم و توزیع شیرینی

۳- برپایی نمایشگاه از روزنامه‌های دوران انقلاب

۴- انجام تبلیغات در سایت، تلگرام و اتوماسیون اداری شرکت

۵- پخش فیلم و کلیپ‌های دوران انقلاب از تلویزیون قسمت مراجعین

 

 

 

«برگزاری جشن ولادت صدیقه کبری و تجلیل از کارکنان محترمه خانم»

       

 

در سالروز ولادت دخت گرامی پیامبر اسلام خانم فاطمه زهرا (س) و روز زن به منظور تجلیل از همکاران محترمه خانم جلسه‌ای با حضور آقایان مهندس غلام نژاد، مهندس هاتف، دکتر الازمنی، حجت الاسلام مبارکی‌زاده، کرمانشاهی و همکاران محترمه خانم شرکت عماد جلسه‌ای برگزار شد.

 

 در این جلسه حجت الاسلام مبارکی‌زاده با تبریک ایام الله دهه فجر  و ولادت  با سعادت صدیقه کبری (س) اظهار داشتند:

«برپایی ایام الله امری مهم است و در قرآن مجید نیز  تاکید شده است. (آیه 5 سوره ابراهیم)

از جمله ایام الله دهه مبارک فجر که یادآور برچیده شدن  بساط سلطه بیگانگان و شکست طاغوتیان و همچنین این ایام باعث  برطرف شدن غبار از چهره اسلام گردید بسیار با اهمیت و مهم می باشد. لذا هر ساله ملت سرافراز ایران این ایام را گرامی خواهند داشت.»

ایشان در ادامه به مناسبت روز زن  افزودند:

«خانم صدیقه طاهره دارای فضیلت‌های متعددی است که بسیاری از آنان بر ما پوشیده است، ولایت‌مداری، همسرداری، تربیت فرزندان، شجاعت و علم و خیرکثیر که به پیامبر اسلام (ص) اعطا گردید بخشی از فضائل آن حضرت می‌باشد.

امروز پیروی و الگو قراردادن آن حضرت در کلیه امور کلید راه‌گشای بشریت است که انشاالله این مهم محقق گردد»

 

 در پایان این مراسم با اهداء لوح و گل از کارکنان خانم تقدیر بعمل آمد . ضمناً برای خانواده محترم آقایان نیز لوح تقدیر صادر و تحویل گردید.

 

  

«تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران»

 

 

در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ به منظور تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مدیر عامل محترم بانک دی جناب آقای دکتر کریمی و اعضای هیأت مدیره به همراه مدیران و کارکنان شرکت‌های تابعه بانک دی (از جمله کارکنان محترم شرکت عماد) در مراسم تجدید بیعت و اهداء تاج گل در حرم مطهر امام (ره) حضور یافتند.

 

 

«برگزاری مسابقه پرتاب دارت در شرکت عماد»

به منظور ترویج فرهنگ ورزش وکار تیمی وایجاد همدلی ونشاط مسابقه پرتاب دارت بین کارکنان شرکت عماد  با حضور قائم مقام مدیرعامل جناب آقای مهندس نوغانی در تاریخ   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ برگزار شد.

 

این مسابقه با استقبال کارکنان محترم و محترمه شرکت عماد (خانم و آقا) مواجه شد. در پایان آقایان به ترتیب مجید یغمایی، مهندس علی توکلی و منصور سیف  با کسب مقام اول تا سوم مسابقه جوایزی به رسم یاد بود اهداء گردید.

 

 

«برگزاری مسابقه فرهنگی دهه مبارک فجر»

همزمان با سالگرد چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی و ولادت با سعادت دخت گرامی پیامبر نور و رحمت (ص)  فاطمه زهراء (س) مسابقه فرهنگی با طرح سؤالاتی مربوط به دوران انقلاب اسلامی در شرکت عماد برگزار شد. این دوره از مسابقات با استقبال خوب کارکنان مواجه و در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهداء گردید.

 

 

«دیدار با خانواده محترم ایثارگران»

 

 

در نهمین روز دهه مبارک فجر ( مورخ  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱) به منظور تجلیل و تکریم خانواده محترم شهداء و جانبازان دوران انقلاب اسلامی با هماهنگی بنیاد شهید منطقه یک تهران از خانواده محترم شهید «تقی بشم» و جانباز و آزاده «عباس صلاحی ایلخانی» دعوت بعمل آمد.

این مراسم با حضور آقایان مهندس سعید نوری مدیرعامل، دکتر نعمت اله الازمنی، حجت الاسلام مبارکی‌زاده  و منوچهر کرمانشاهی از شرکت عماد و جناب آقای اسکندری ریاست محترم بنیاد شهید منطقه یک و سرکار خانم رضایی مسئول مددکاری تشکیل گردید.

 

 شهید تقی بشم

 

 شهید تقی بشم در سال ۱۳۲۹ در تهران متولد شدند وی بعد از تحصیلات متوسطه به شغل آزاد مشغول و همزمان فعالیت های سیاسی خود را آغاز نمودند.

این شهید بزرگوار در تاریخ ۱۳۵۷/۰۹/۱۱ مصادف با اول ماه محرم در راهپیمایی خیابان سرچشمه تهران در اثر اصابت گلوله دژخیمان رژیم شاه به شهادت رسید.

شهید دارای همسر و یک فرزند ذکور می‌باشد.

 

جانباز وآزاده سرافراز عباس صلاحی ایلخانی

 

ایشان در سال  ۱۳۴۷ در تهران متولد و بعد از تحصیلات متوسطه به شغل آزاد مشغول شدند.

آقای صلاحی بعد از اعزام به خدمت سربازی در  تاریخ  ۱۳۶۷/۰۴/۲۱ با حضور  در منطقه عملیاتی جنوب به اسارت نیروهای بعثی عراق در آمدند. نامبرده بعد از دو سال و نیم اسارت به میهن اسلامی بازگشت. آقای صلاحی دارای همسر و فرزند ذکور می‌باشد که متاسفانه همسر ایشان بعلت سکته مغزی مدت پنچ سال است در منزل بستری و آقای صلاحی از وی پرستاری می‌نماید.

 

 دراین جلسه بعد از قرائت قرآن مجید، حجت الاسلام مبارکی‌زاده با تبرک ایام مبارک دهه فجر و خیر مقدم اظهار داشتند:

«یکی از وظائف مهم همه ما زنده نگه داشتن ایام الله و یاد و خاطره ایثارگران انقلاب اسلامی است. این امروز که  در مقابل طوفان تبلیغات دشمن قرار داریم باید با حفظ یاد و راه شهدا از دستاورد انقلاب حفاظت کنیم»

 در ادامه، آقای اسکندری ریاست بنیاد شهید منطقه یک با تبریک ایام دهه مبارک فجر، از مدیر عامل و مسئولین شرکت عماد برای تشکیل این جلسه و تکریم از خانواده محترم ایثارگران و حمایت از آنها تشکر نمود.

 

در ادامه، همسر شهید بشم از مسئولین شرکت عماد تشکر و توضیحاتی در خصوص زمان و نحوه شهادت و فعالیت ایشان در دوران انقلاب اسلامی دادند. آقای صلاحی (جانباز و آزاده) نیز با قدردانی از تشکیل جلسه در رابطه با نحوه اسارت و جانبازی خود توضیح دادند. قابل ذکر است حضور خانواده محترم ایثارگران در محل شرکت و تقدیر از آنها اثرات بسیار مثبتی در روحیه آنها داشته است.

 

 

 آقای مهندس سعید نوری مدیر عامل شرکت عماد ضمن تبریک ایام دهه فجر در بخشی ازصحبت خوداظهار داشتند:

«تکریم شهداء و تعظیم خانواده محترم ایثاگران امری مهم و واجب است، امروز در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آنچه بدست آوردیم قطعاً حاصل از خود گذشتگی ایثارگران و صبر استقامت خانواده آنهاست.

شهداء، جانبازان و آزادگان درامتحان الهی سرافراز و سربلند شدند و امروز ما در حفظ این امانت باید تلاش نمائیم.»

ایشان در ادامه افزودند: «ایثارگران چون با خدا معامله کردند سود بردند و یاد نیک آنها کهنه نخواهد شد.»

در پایان این جلسه مقرر شد شرکت عماد با هماهنگی بنیاد شهید نسبت به درخواست این دو خانواده بررسی و در حد بضاعت اقدام نماید. ضمناً با اهداء لوح و هدیه از این دو خانواده تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴