Previous Next

حاج قاسم

بسم الله الرحمن الرحیم

بمناسبت ایام سوگواری شهادت دخت گرامی پیامبر (ص) صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) و اولین سالگرد شهادت سردار دلها سرلشکر قاسم سلیمانی، شرکت عمران و مسکن آبا دی (عمـــاد) اقداماتی به شرح ذیل انجام داده است :

 

اطلاع رسانی و تبلیغات

  • تهیه و نصب تراکت
  • سیاه پوش کردن محیط
  • تهیه و نصب بنر (بنر ایام فاطمیه و شهادت حاج قاسم سلیمانی)
  • تهیه تصاویر شهید قاسم سلیمانی
  • ختم جزء سی ام قرآن مجید
  • انعکاس در وب‌سایت شرکت عماد، کانال شبکه‌های اجتماعی و اتوماسیون شرکت (عکس، فیلم و...)
  • تهیه و توزیع جزوه «چگونه خوشبخت شویم» حاوی آیات و روایات ائمه معصومین(ع)

دیدار با خانواده محترم ایثار گران

در تاریخ ۱۱/۰۴/ ۱۳۹۹ با هماهنگی بنیاد شهید منطقه یک از خانواده محترم شهید «ابولفضل سقلی» و «جانباز پرویز الهی» دعوت بعمل آمد.

این جلسه با حضور جانباز ۳۰٪ آقای پرویز الهی و همسر شهید سقلی، جناب آقای اسکندری رئیس بنیاد شهید منطقه یک، سرکار خانم رضایی مسئول مددکاری بنیاد شهید و آقای مهندس نوغانی رئیس هیأت مدیره، آقای دکتر الازمنی مشاور اجرایی و رئیس حوزه مدیریت، آقای مهندس غلام‌نژاد معاون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های اقتصادی و آقای منوچهر کرمانشاهی مدیر روابط عمومی شرکت عمــاد در محل شرکت عماد برگزار شد.   

شهید ابوالفضل سقلی

ایشان در سال ۱۳۳۳ در تهران متولد و پس از تحصیلات ابتدایی در شغل رانندگی مشغول و با شروع جنگ تحمیلی بصورت داوطلب عازم جبهه گردیدند.

شهیـد ابوالفضل سقلی در تاریخ  ۰۴/ ۰۵/ ۱۳۶۰ در منطقه عملیاتی کرخه نور در مصاف با دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

شهید، متأهل و دارای سه فرزند که فرزند ذکور ایشان در اثر سرطان فوت کرده‌اند.

سرکار خانم نـــامی (همسر شهید الهـــی) نیز از تشکیل این جلسه که باعث تقویت روحیه و حفظ یاد شهدا می‌شود تشکر نمودند.

جانباز پرویز الهی

ایشان متولد سال ۱۳۴۳ در تهران می‌باشند  که در سال ۱۳۶۳ به خدمت سربازی اعزام و با حضور در منطقه جزیره مجنون در تاریخ ۱۲/ ۰۷/ ۱۳۶۴ بر اثر اصابت ترکش به ناحیه دست، پا و شکم مجروح شده‌اند. وی دارای همسر و دو فرزند می‌باشنـــد.

آقای پرویز الهی (جانباز دفاع مقدس) توضیحاتی در خصوص نحوه مجروحیت و مشکلات خود دادند و تقاضای توجه بیشتر مسئولین شدند. (وی دارای مشکلات عدیده مالی و جسمی بوده که این امر تأثیر منفی در روحیه شان شده)

حجت الاسلام مبارکی امام جماعت شرکت عماد بعد از قرائت آیاتی از قرآن مجید ضمن خیر مقدم از خداوند متعال خواستار توفیق ادامه راه رزمندگان اسلام و سلامتی جانبازان و حفظ کرامت این عزیزان شدند.

آقای اسکندری ریاست بنیاد شهید منطقه یک اظهار داشتند:

«این جلسه با هدف عرض ادب و تکریم خانواده ایثارگران تشکیل می شود، این عزیزان که با صبر و تحمل سختی‌ها در صواب شهدا و جانبازان سهیم هستند. ما خدمت به خانواده محترم شهدا وجانبازان را علاوه بر وظیفه سازمانی ، یک توفیق الهی می دانیم وتلاش مکنیم در حد توان در خدمت رسانی کنیم.  

ما از مسئولین شرکت عماد که در طول سه ساله اخیر در حمایت و پشتیبانی از خانواده ایثارگران تلاش می‌کند سپاسگزایم ، قطعاً این امر خدا پسندانه همانطوریکه باعث افزایش روحیه آنها می‌شود، رضای الهی و دعای خیر این عزیزان را نیز به همراه دارد.»

آقای مهندس نوغانی رئیس هیأت مدیره شرکت عماد ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور خانواده محترم ایثارگران اظهار داشتند:

«ما خدمت به خانواده محترم شهدا و جانبازان را یک توفیق الهی و افتخار برای خود می‌دانیم.

شرکت عماد بعنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه بانک دی که سهامداران اصلی آن خانواده ایثارگران می‌باشد برخود لازم می‌داند در راستای حفظ یاد ونام شهدا اقدام نموده و در این امر مهم کوشا باشد.»

ایشان در ادامه افزودند...

«قطعاً این جلسات علاوه بر زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث تقویت باورهای اعتقادی و بهرمند شدن دعای خیر شهدا و خانواده آنها می‌شود.»

 

در پایان جلسه با اهداء لوح و هدیه به سرکار خانم نامی همسر شهید سقلی و برادر جانباز پرویز الهی تقدیر  به عمل آمد.

 

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴