Previous Next

المپیاد دی ۹۸

حضور کارکنان شرکت عماد با عنوان شهدای گمنام در مسابقات المپیاد گروه مالی دی

 

دومین المپیاد ورزشی کارکنان گروه مالی دی با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه دومین المپیاد ورزشی کارکنان گروه مالی دی با حضور آقای دکتر شهبازی، رییس محترم هیئت مدیره ، آقای فریدون رشیدی، نایب رئیس هیئت مدیره، آقای حیدری، معاون سرمایه انسانی و جمعی از مدیران بانک دی ، آقای شمسایی، پیشکسوت تیم ملی فوتسال ایران و خانواده معزز شهید مدافع حرم غلامحسین حیدری و در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

در دومین دوره المپیاد ورزشی گروه مالی دی، شرکت عمران و مسکن آباد دی (عماد) در پنج رشته ورزشی شرکت نمود

در رشته پرتاب دارت که در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در ساختمان مرکزی بانک دی برگزار شد آقای محسن اسماعیلی از شرکت عماد از بین ۴۶ شرکت کننده، به مقام قهرمانی نائل شد و سرکار خانم یاری نیز در گروه خواهران موفق به کسب مقام سومی شدند. خاطر نشان می سازد که ایشان سال گذشته نیز به مقام چهارمی نائل آمدند. ضمناً آقای «مجید نجاتی» نیز موفق به کسب بالاترین امتیاز این دوره از مسابقات گردید.

اهداء کاپ قهرمانی آقای اسماعیلی در مراسم اختتامیه، توسط رئیس محترم هیئت مدیره بانک دی جناب آقای دکتر شهبازی به ایشان اهدا شد که در این مراسم آقای وحید شمسایی، استوره فوتسال ایران نیز حضور داشتند.

 

 
تجلیل از آقای اسماعیلی در شرکت عماد

 جناب آقای دکتر الازمنی مشاور محترم اجرایی و رئیس حوزه مدیریت از آقای محسن اسماعیلی برای کسب عنوان مقام قهرمانی مسابقات پرتاب دارت با اهداء هدیه ای تقدیر نمودند. 

 

 

در مسابقات تنیس روی میز که در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار شد، آقایان «مجید نجاتی»، «منصور سیف» و «کاظم فراهانی» حضور داشتند.

 

در مسابقات فوتبال دستی نیز، تیم شرکت عماد با نفرات آقایان «کاظم فراهانی» و «منصور سیف» با دو پیروزی و دو شکست از دور مسابقات حذف شدند.

 

تیم فوتسال شهدای گمنام با ترکیبی از کارکنان شرکت عماد و شرکت توسعه دیدار ایرانیان در این دوره از مسابقات با تیم های شهید غیاثوند ، شهید اولادی و شهیدان محمودی بازی کردند که در نهایت با یک پیروزی و دو شکست به کار خود پایان دادند. قابل ذکر است تیم شهید غیاثوند قهرمان اولین دوره المپیاد ورزشی گروه مالی دی در سال ۱۳۹۷ بود.

 

 

 

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
قمری :
الإثنين / 18 ربيع أول / 1443
میلادی :
Oct 25 2021
ساعت :