Previous Next

عید غدیر

برگزاری جشن عیـد غدیر در شرکت عماد

مورخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ در محل سالن اجتماعات شرکت عمران و مسکن آباد دی (عماد) به مناسبت عید امامت و ولایت مراسم جشنی با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت و با دعوت از جناب مهندس بابارضا مدیر عامل محترم شرکت توسعه دیدار ایرانیان و مدیر هولدینگ برگزار شد.

در این مراسم بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، مدیر عامل شرکت عماد با تبریک عید سعید غدیر ازحضور مهمانان و کارکنان تشکر نمود. ایشان عید غدیر را عید امامت و ولایت و چراغ راه بشریت در تمام ادوار و بزرگترین عید مسلمین بیان کردند.

آنگـاه جناب مهندس بابارضا مدیر عامل شرکت توسعه دیدار ایرانیان و مدیر هولدینگ نیز اظهار نمودند: «غدیر یک روز نیست! یک مکان نیست! بلکه غدیر یک رویدادی است که رستگاری انسان را هدف قرار داده است. غدیر موضوعی است با اهمیت بسیار که لازم است در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد. علی (ع) ولایت را معنا کردند و بشریت مدیون علی (ع) است او دست پرورده­ی رسول گرامی اسلام و همسر فاطمه زهرا (س) و پدر حسنین (ع) میباشد که خود فضیلت بزرگی است و از طرفی باید گفت که معرفت ایشان بزرگتر از تمامی این فضایل است.» ایشان در ادامه به نقش علامه امینی در معرفی غدیر با استفاده از منابع اهل سنت اشاره کردند.

حجت اسلام مبارکی نژاد اظهار کردند: «با برداشت از آیات قرآن مجید، می­توان پی به عظمت حضرت علی (ع) برد، خداوند متعال در علی (ع) تجلی کرده و با شناخت علی (ع) به شناخت خدا خواهیم رسید، زیرا علی (ع) تنها دغدغه اسلام را داشت.» ایشان به نقش و تلاش وهابیت برای خاموش کردن نور امامت نیز اشاره کردند.

در ادامه مداح اهل بیت عصمت و طهارت در مدح حضرت علی اشعاری بیان کردند و در انتها آقای دکتر سید محمود حسینی مدیر عامل محترم شرکت به تک تک اعضای شرکت کننده در این مراسم عیدی و گل هدیه دادند.

 

تقدیر از برگزیدگان مقاله برتر غدیر در شرکت عماد

جلسه تقدیر از برگزیدگان مسابقه غدیر در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۸ با حضور مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره ، آقای دکتر حسینی به همراه آقای دکتر الازمنی مشاور اجرایی و رئیس حوزه مدیریت شرکت عماد برگزار گردید.

آقای دکتر حسینی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه و طلب سلامتی و موفقیت برای عزیزانی که در این راه قدم برمیدارند، به آقایان مجید نجاتی و محمد محمدی اصل جوایزی اهدا کرده و فرمودند: «راه و منش حضرت مولا را سرمشق زندگی خود قرار دهید تا سعادت مند شوید ...» 

 

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
جمعه - ۳ بهمن - ۱۳۹۹
قمری :
الجمعة / 8 جماد ثاني / 1442
میلادی :
Jan 22 2021
ساعت :