Previous Next

سیل مهربانی

مصاحبه مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی با بولتن های خبری استان گلستان

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی گفت : سه باب مدرسه در محروم ترین بخش و روستاهای استان های حادثه دیده از سیل احداث و تقدیم ارواح طیبه شهدای آن منطقه خواهد شد.

سید محمود حسینی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی اظهارداشت : در پی حادثه ناگوار سیل ویرانگر پیش آمده برای هموطنان عزیزمان در روستاهای مختلف منجمله استان های گلستان و لرستان، هیات مدیره بانک دی با مصوبه ای مقرر نموده اند بخشی از هزینه های تبلیغاتی خود را از سرجمع ردیف مربوطه کسر و به این امر خداپسندانه اختصاص دهد.

وی ادامه داد : در همین راستا مقرر شد سه باب مدرسه در محروم ترین بخش و روستاهای استان های مذکور احداث و تقدیم ارواح طیبه شهدای آن منطقه نمایند. دکتر حسینی با اشاره به اینکه شرکت عماد از زیرمجموعه های بانک دی مسئولیت احداث این مدارس را بعهده گرفته است تصریح کرد: یکی از این مدارس در روستای گری از توابع شهرستان آق قلا استان گلستان می باشد که در این بخش عزیزان ترکمن ساکن هستند. 

به گفته وی ؛ شرکت عماد با نیروهای متخصص و مجرب خود عملیات ساخت یک مدرسه سه کلاسه به مساحت ۳۶۰ مترمربع با رعایت تمامی استانداردهای سازه، موجود در کشور در هفته جاری شروع می نماید.

مدیرعامل شرکت عماد ابراز امیدواری کرد که ظرف مدت حداکثر ۵ ماه مراحل احداث، تکمیل و تحویل مدارس انجام پذیرد و عزیزان دانش آموز بتوانند از آن بهره برداری نمایند. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دو باب مدرسه دیگر در شهرستان سیل زده استان لرستان در آینده نزدیک شروع خواهد شد. ناگفته نماند بانک دی در جریان حادثه زلزله مناطق غرب کشور در سال گذشته اقدام به ساخت ۳ باب مدرسه در استان کرمانشاه ، شهرستان های گیلان غرب و سرپل ذهاب نموده است.

حسینی تصریح کرد: بانک دی بانکی ارزش آفرین و بر پایه مبنای اعتقادی، ضمن انجام وظیفه در حوزه سیستم بانکی نظام اسلامی در چنین مواردی دوشادوش سایر مدیران محلی در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خدمت مردم شریف و قدرشناس می باشد.

 

لینک خبری سایت گلستان ما

لینک خبری کاسب امین

لینک خبری ساحل گمیشان

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
جمعه - ۳ بهمن - ۱۳۹۹
قمری :
الجمعة / 8 جماد ثاني / 1442
میلادی :
Jan 22 2021
ساعت :