Previous Next

خانواده ایثارگران

دیدار از خانواده های شهدا و جانبازان

دیدار از خانواده شهید ناصر آزادی

به منظور تکریم و تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران ساعت ۱۱ مورخ ۲۲ خرداد ۹۸ ، مدیر عامل شرکت عماد جناب آقای دکتر حسینی بهمراه امام جماعت شرکت عماد  و تنی چند از کارکنان شرکت و ریاست محترم بنیاد شهید منطقه یک تهران ، جناب آقای اسکندری با خانواده شهید ناصر آزادی دیدار کردند.

در ابتدا جناب آقای اسکندری با تقدیر و تشکر از شرکت عماد، از حضور اعتقادی کارکنان و حمایت ­های این شرکت از خانواده ایثارگران تشکر و قدردانی نمودند.

سپس حجت الاسلام مبارکی امام جماعت شرکت، با استناد به آیاتی از کلام الله مجید فرمودند: «شهدا زنده ­اند و نزد پروردگار روزی میخورند و قطعاً پدر و مادر شهدا نیز از عنایت ویژه خداوند بهرمند خواهند شد».

ایشان در خصوص جایگاه و منزلت خانواده شهدا، آنها را ریشه­ های تنومند درخت انقلاب عنوان نمودند. وی در پایان ضمن دعای خیر برای خانواده محترم شهید، ملاقات با آنها را یک وظیفه عنوان کردند.

مدیر عامل شرکت، آقای دکتر حسینی نیز در بخشی از صحبت های خود خدمت به خانواده شهدا را بعنوان یک وظیفه و سعادتی دانسته که خداوند توفیق آنرا اعطا کرده و قصور از این مهم را یک زیان بیان کردند.

پدر شهید آزادی نیز ضمن تشکر از حاضرین و دعای خیر، خاطره ای از شهید در زمان عزیمت به جبهه بیان کردند: «در روز ۲۰ دی ماه ۱۳۶۵ ایشان عازم جبهه شدند لباسی نو بر تن کردند و هنگام خداحافظی چندین بار اعلام کردند مانع حضور من در جبهه نشوید چون ما باید برویم تا از اسلام و ناموس مردم میهن مان دفاع کنیم... ناصر یازده روز بعد از اعزام در تاریخ ۳۱ دی ماه ۱۳۶۵ به شهادت رسید». 

شهید ناصر آزادی بیش از ۱۰ سال جاویدالاثر بوده و خبر شهادتشان را در ماه مبارک رمضان به خانواده اطلاع دادند. ایشان بهمراه ۱۲ تن از شهدای جبهه ­های حق علیه باطل طی مراسمی از میدان تجریش تهران تشییع و در امامزاده چیذر به خاک سپرده شدند.

  

حضور نمایندگان آستان قدس رضوی در منزل شهید

 

هم زمان با حضور کارکنان شرکت در منزل شهید ، از طرف آستان قدس رضوی نمایندگانی جهت تجلیل از این خانواده در منزل ایشان حاضر و با پرچم مطهر حرم علی بن موسی الرضا حاضرین را متبرک کردند. در پایان این دیدار پدر و مادر محترم شهید برای کلیه کسانیکه خدمت می کنند دعای خیر نمودند. همچنین هدایایی به رسم یادبود تقدیم این عزیزان شد.

  

دیدار با جانباز محمد ابراهیم طاهر محمدی

 

در راستای دیدار با خانواده محترم ایثارگران، مدیر عامل شرکت عماد بهمراه امام جماعت و تنی چند از کارکنان، در منزل جانباز محمدابراهیم طاهرمحمدی حاضر شدند ولی متاسفانه بدلیل مشکلات ناشی از بیماری و نامساعد بودن شرایط جسمی ایشان (که ساعتی قبل از این ملاقات ایجاد شده بود) امکان ملاقات و دیدار نامبرده میسر نگردید و صرفاً دقایقی کوتاه در منزل ایشان حضور و برای سلامتی این برادر جانباز، حمد و صلوات شفا قرائت نمودند (نامبرده به دلیل مشکلات جسمی به بیمارستان منتقل شدند)

 

به امید سلامتی و سعادت و شفای همه جانبازان - به برکت صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
جمعه - ۳ بهمن - ۱۳۹۹
قمری :
الجمعة / 8 جماد ثاني / 1442
میلادی :
Jan 22 2021
ساعت :