Previous Next

دی مال رشت

 ساخت بزرگترین مرکز تجاری، فرهنگی و تفریحی در رشت کلنگ خورد

 

 در مراسمی با حضور جناب آقای دکتر سهم دینی، رئیس محترم هیئت مدیره بانک دی،  عملیات ساخت بزرگ ترین  مجتمع تجاری، فرهنگی، تفریحی در شهر رشت آغاز شد. در حاشیه سفر اعضای هیئت مدیره بانک دی به شهر رشت که با هدف بازدید از شعبه این بانک انجام شد ، عملیات ساخت بزرگ ترین مجتمع تجاری، فرهنگی، تفریحی رشت طی مراسمی با حضور آقای دکتر سهم دینی - رئیس هیئت مدیره بانک دی، آقای مهندس بابارضا - مدیر عامل محترم شرکت توسعه دیدار ایرانیان و آقای دکتر سید محمود حسینی، مدیرعامل محترم شرکت آغاز شد.
آقای دکتر سهم دینی ، رئیس هیئت مدیره بانک دی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع تجاری، فرهنگی ، تفریحی رشت با بیان اینکه بانک ها در توسعه فضای شهرها می توانند نقش مهمی داشته باشند، گفت: بانک دی به عنوان نهاد اقتصادی و مالی، با رویکرد اجتماعی و فرهنگی تأمین مالی پروژه هایی در راستای توسعه خدمات شهری را در دستور کار دارد.
وی افزود: امروزه بخش عمده تجهیز و تخصیص منابع مالی هرکشور توسط شبکه بانکی صورت می پذیرد و بانک ها درهر جامعه علاوه بر آن که از طریق اعطای تسهیلات می توانند به خلق پول بپردازند، تنظیم کننده عمده نظام پرداختهای جامعه نیز به شمار می روند.
بر اساس این گزارش، عملیات اجرا و تکمیل این مجتمع که با سرمایه‌گذاری بانک دی و در هفت طبقه با کاربری های تجاری، فرهنگی و تفریحی، ورزشی در مساحتی به متراژ ۱۲۰۷۸ مترمربع آغاز شده است.
گفتنی است بر اساس برنامه ریزی انجام شده این پروژه طی حداکثر ۲۴ ماه به بهره برداری خواهد رسید و به متقاضیان واجد شرایط فروخته می شود.

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰
قمری :
الثلاثاء / 6 شوال / 1442
میلادی :
May 18 2021
ساعت :