Previous Next

افتتاح استخر

ایران مدیون رشادت ایثارگران است

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت:

دیدار مدیران و کارکنان بانک دی با جانبازان آسایشگاه ثارالله

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک دی به همراه جمعی از مدیران و کارکنان بانک، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور در آسایشگاه جانبازان ثارالله با یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی در این دیدار محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی و هیات همراه ضمن دیدار و گفت‌وگوی صمیمانه با جانبازان این آسایشگاه از ایثارگری‌های جانبازان در دوران دفاع مقدس قدردانی و تجلیل کردند.

مدیرعامل بانک دی در این دیدار با بیان اینکه خدمت به جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا نعمت الهی است، گفت:‌امنیت و آرامش امروز ما مرهون رشادت ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های جانبازان دفاع مقدس است و اگر امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی جرأت اقدام نظامی علیه ایران را ندارند به این دلیل است که جانفشانی این عزیزان در طول هشت سال دفاع مقدس، که نمود روشنی از شجاعت، دلاوری، غیرتمندی و شرافت ایرانیان بود، کشور را بیمه کرد.

 وی افزود:‌ با دیدن روحیه شاداب و امیدوار این دلیرمردان که در راه دفاع از میهن جانفشانی کرده اند، انگیزه خدمت برای ما بیشتر می‌شود و ان‌شاءالله بتوانیم با دعای خیر این عزیزان به نظام و انقلاب خدمت کرده و در مسیر ولایت و آرمان‌هایی این فداکاران گام برداریم.

قربانی با اشاره به روحیه دشمن ستیزی و دلاورمردی های جانبازان گرانقدر جنگ تحمیلی خاط نشان کرد: انشالله جوانان برومند کشورمان با مطالعه و آشنایی با رشادت‌های جوانانی که جان بر کف به جنگ با دشمن پرداختند، بتوانند دنباله رو راه آن ها باشند و از ایثار و ازخودگذشتگی آن ها درس بیاموزند زیرا کشور ما همیشه به وجود چنین دلاورمردانی نیازمند است.

همچنین رضا سهم دینی ، رئیس هیئت مدیره بانک دی نیز با بیان اینکه یکی از پایه‌های مستحکم جمهوری اسلامی ایران وجود جانبازان عزیز و یادگاران هشت سال دفاع مقدس است، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم برای حفظ حرمت این عزیزان تلاش کنیم و اگر مشکلاتی برای جانبازان وجود دارد باید برطرف شود.

 سهم دینی در ادامه افزود: ایثارگران ما در نهایت جوانمردی و شهامت در برابر زورگویی های قدرت های بزرگ جهان ایستادگی کردند و برای حراست و صیانت از خاک پاک کشورمان از جان خود مایه گذاشتند و امیدواریم خداوند توفیق پیروی از مسیر آن ها را به ما نیز عطا نماید.

گفتنی است در این دیدار شعبانعلی داورپناه، معاون اعتبارات، مجتبی حیدری، معاون منابع انسانی، محمدعلی بخشی زاده، معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک، احمد دهنوی، مدیرکل پشتیبانی، احمد حشمی پور، مدیر کل حوزه ریاست، جمشید قزوینیان، رئیس اداره روبط عمومی و تبلیغات و حسن عباسیان، فرمانده پایگاه مقاومت بسیچ ۹ دی و جمعی از مدیران و کارکنان بانک نیز حضور داشتند.

در پایان مراسم تنی چند از جانبازان دفاع مقدس درخواستی مبنی بر بازسازی استخر مجموعه ثارالله داشتند؛ جناب آقای دکتر قربانی قول مساعدت و همکاری گروه مالی دی مبنی بر بازسازی استخر مجموعه را دادند.

 

 در همین راستا پس از جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر قربانی و آقای دکتر حسینی مقرر گردید با قید فوریت نسبت به بازسازی استخر مجموعه ثارالله اقدام گردد، لذا در تاریخ ۹۷/۰۳/۰۵ عملیات بازسازی استخر مجموعه ثارالله آغاز گردید.

تصاویر مراحل بازسازی استخر مجموعه ثارالله (ع)

گزارش مراسم بهره برداری استخر آسایشگاه ثارالله (ع)

در تاریخ ۹۷/۰۳/۲۸ از ساعت ۱۴مراسم بهره برداری از استخر آسایشگاه جانبازان ثارالله واقع در خیابان الف ولنجک در حضور جناب آقای دکتر قربانی مدیرعامل محترم بانک دی  و هیئت همراه و جناب آقای نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره  شرکت عمران و مسکن آباد دی  و تنی چند از جانبازان سرافراز دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای مراسم پس از قرائت کلام الله مجید، جناب آقای نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران سخنان ابتدایی را ایراد فرمودند.

ایشان در ابتدای مراسم پس از حمد ثنای الهی و  تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات حضار، مراتب تشکر خود را از دست اندرکاران بازسازی استخر مجموعه ثارالله بویژه جناب آقای دکتر قربانی مدیرعامل بانک دی و جناب آقای حسینی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آباد دی را داشتند.

 

ایشان در بخشی از سخنان خود تشکر ویژه خود را از جانبازن و ایثارگران انقلاب اسلامی داشتند و انقلاب و جامعه اسلامی ایران را وامدار خون شهدا و شهامت جانبازان و ایثارگران دانستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران در بخش دیگری از سخنان خود کاستیها و کمبود امکانات  و خرابی سالیان متمادی، استخر مجموعه ثارالله را بیان نمودند؛ تشکر ویژه ای از جناب آقای دکتر حسینی مدیرعامل شرکت عماد داشتند و در ادامه در مراجعه کارشناسان برای بازسازی مجموعه استخر ثارالله اظهار داشتند که پروسه ای سه ماهه و مبلغی بالغ بر ۴ میلیارد ریال برآورد هزینه شده بود که پس از بررسی و ورود مجموعه بانک دی و شخص مدیرعامل محترم بانک دی جناب آقای دکتر قربانی و اهتمام ویژه ایشان برای بازسازی استخر؛ ماموریتی ویژه و کوتاه مدت برای مجموعه شرکت عمران و مسکن آباد دی دیدند و شخص جناب آقای دکتر حسینی را مامور این امر فرمودند.

آقای نصیری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشتند ، پس از بازدید جناب آقای حسینی از استخر ثارالله مقرر شد با حداقل برآورد زمانی و ریالی این استخر را بازسازی نمایند که پس از کارشناسی و اهتمام ویژه مجموعه شرکت عمران و مسکن آباد دی در مدت زمان ۱۵ روز و هزینه ای بالغ بر ۱٫۵ میلیارد ریال این استخر به بهره برداری رسید.

در قسمت بعدی مراسم جناب آقای دکتر قربانی نسبت به سخنرانی در مراسم اقدام نمودند، و در ابتدای سخنان خود وظیفه خود و مجموعه بانک دی را در مناسبتهای مختلف برای بازدید از جانبازان سرافراز، ایثار گران از خانواده معظم شهدا دانستند و در همین راستا در سالروز آزاد سازی خرمشهر به این آسایشگاه مراجعه نمودیم که گزارش مدیر محترم مجموعه ثارالله، جناب آقای عزیزخانی شاهد نیاز بازسازی استخر مجموعه بوده و با توجه به شروع فصل گرما و به جهت تلطیف فضای مجموعه و استفاده درمانی جانبازان مجموعه بر آن شدیم نسبت به انجام عملیات بازسازی استخر با قید فوریت اقدام نماییم . که در همین راستا طی تماس با آقای دکتر حسینی مدیرعامل محترم شرکت عماد نسبت به ضرورت انجام عملیات ساخت و ساز تا قبل از پایان ماه رمضان اقدام نموده و بهره برداری آن بعد از عید سعید فطر باشد.

ایشان در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر حسینی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عماد که با توجه به شروع طوفان و بارشهای اخیر که مانعی در جهت پیشرفت وسرعت عملیات بازسازی بود، اما دوستان با تلاش و پشتکار شبانه روزی ما را در برابر عزیزان جانباز که مایه افتخار ما هستند سرافراز نمودند و وظیفه خود را بعنوان گروه مالی دی و خدمتگزار خانواده محترم شهدا کمک و مساعدتی در حد توان انجام داده باشیم که این موضوع باعث افتخار گروه مالی می باشد.

ایشان در ادامه اظهار امیدواری کردند که با استمرار خدمت رسانی و کمک های این چنینی به جانبازان و ایثار گران کل کشور  شاهد تکرار اینگونه اقدامات باشیم.

در ادامه مراسم آقای دکتر حسینی مدیرعامل شرکت عماد نسبت به ایراد سخنرانی اقدام نموده و ضمن تشکر و خیر مقدم از جناب آقای نصیری مدیرکل محترم بنیاد شهید و امورایثارگران استان تهران و جناب آقای دکتر قربانی مدیرعامل محترم بانک دی و هیئت همراه عنوان نمودند همانطور که جانبازان عزیز و مدیران مجموعه ثارالله شاهد بودند این عملیات با کار شبانه روزی و بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن انجام شد. ایشان اظهار امیدواری نموده در ادامه خدمت رسانی شرکت عماد بعنوان یکی از اعضای گروه مالی دی در کارهای آتی نیز بتوانند خدمت رسانی نمایند.

در ادامه از جناب آقای دکتر قربانی و دکتر حسینی از طرف جانبازان مجموعه ثارالله با اهدای هدایایی تشکر و قدردانی شد.

 در پایان مراسم استخر مجموعه  ثارالله توسط دکتر قربانی به صورت نمادین افتتاح شد.

  

جهت عضویت در خبرنامه عمـــاد، لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

تماس با ما

... شـرکت عمـاد

آشریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان موسیوند، پلاک ۵۲ - ساختمان عمـاد

ت۲۲۶۸۴۰۲۸ (ویژه)

ن۲۲۶۹۸۵۶۴

جستجو

امـــروز :
سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰
قمری :
الثلاثاء / 6 شوال / 1442
میلادی :
May 18 2021
ساعت :